Medycyna estetyczna

medycyna estetycznaNasza oferta usług z obszaru medycyny estetycznej pozwala na dobranie najskuteczniejszych działań do każdego rodzaju skory. Wykonywane przez nas zabiegi poprawiają kondycję skóry i skutecznie opóźniają proces starzenia się twarzy, szyi, czy dekoltu. W naszym gabinecie oferujemy zabiegi mezoterapii igłowej, które wspomagają odnawianie skóry czy też eliminują wypadania włosów. Mezoterapia jest coraz bardziej popularnym zabiegiem, ze względu na swą skuteczność, dlatego też jest bardzo często wybierana przez naszych Pacjentów.

Zabieg mezoterapii wykonujemy przy użyciu rollera o 600 mikroigłach – wykorzystujemy go do uzyskania minimalnych nakłuć (w sposób praktycznie bezbolesny), co pomaga w lepszym doprowadzeniu preparatu podskórnie do tkanek.

Mezoterapia igłowa jest jednym z najskuteczniejszych i najlepiej regenerujących skórę zabiegiem. Metoda ta polega na miejscowych, wielokrotnych iniekcjach bardzo małych dawek substancji odżywczych do skóry właściwej. Zabieg zwiększa nawilżenie i spoistość skóry. Najczęściej stosujemy go na takie partie skóry jak: twarz, szyja, dekolt, dłonie oraz skórę głowy ukierunkowanej na przeciwdziałanie u osób z tendencją do wypadania włosów.

Podczas zabiegów nie używamy wyłącznie jednej substancji, lecz w zależności od potrzeb odpowiednio układamy skład preparatów w celu dopasowania się do skóry Pacjenta.

W naszej klinice również wykorzystujemy gamę preparatów Filorga oraz najnowszą technologię w zabiegach anti-aging. Zabieg ten, poprzez wielowymiarowy masaż leczniczy, pozwala na bardzo precyzyjne odmładzanie tkanki łącznej w okolicach dekoltu, szyi i twarzy. Podczas wykonywania tego zabiegu zapewniamy również konturowanie bardzo delikatnych i trudno dostępnych stref jak oczy i usta. Innowacyjność stosowanej techniki pozwala na wyeliminowanie kurzych łapek, zmarszczek mimicznych, opuchniętych powiek, cieni, czy „worków” pod oczami.

Przebieg leczenia rozpoczyna się od diagnozy problemu przez lekarza prowadzącego. Następnie na podstawie uzyskanych informacji lekarz komponuje indywidualną recepturę preparatu, który zostanie wykorzystany w zabiegu. Dla osiągnięcia najlepszego efektu najpierw rekomendujemy wykonanie badania skóry (tzw. check-up), podczas którego sprawdzamy nawilżenie, natłuszczenie, przebarwienia, czy też stopień wrażliwości skóry Pacjenta.
Podczas badania przeprowadzamy dokładny wywiad z Pacjentem, min. dotyczący środowiska, w jakim dany Pacjent przebywa – w pomieszczeniach klimatyzowanych, na powietrzu, jak i sposobu odżywiania się.

Ważną zaletą podczas wykonywania przez nas zabiegów jest to, że skóra nie jest rozciągana, a Pacjent może śmiało się zrelaksować. Zabiegi estetyczne przyczyniają się do zmniejsza zwłóknienia tkanki, a komórki zostają pobudzone do wytworzenia kolagenu.

W ramach uzupełnienia oferty sprzedajemy również w gabinecie preparaty Filorga.

Wykonywane w naszym gabinecie zabiegi pozwalają na uzyskanie efektu jędrnej, napiętej, zregenerowanej skóry o ładnym, harmonijnym kolorycie.
Zapraszamy Państwa wraz z całym zespołem do odwiedzenia Gajewska Clinic, gdzie z pasją i zaangażowaniem kompleksowo pomagamy naszym Pacjentom.

✆ 795 75 02 03 ul. Łokietka 11
Bolesławiec
CLOSE
CLOSE